Články

Lidové písničky bez zbytečných povinností a byrokracie

08.02.2016 
Bez povinnosti oznamování živé veřejné hudební produkce Ochrannému svazu autorskému nebo jinému kolektivnímu správci. více..

Novoroční předsevzetí

01.02.2016 
Byly doby, kdy se celý stát, kraje, okresy, města a různé organizace zavazovaly, co všechno během roku nebo třeba i pěti let vybudují, postaví, zařídí nebo vytvoří. Plánovalo se, kolik je třeba například postavit pekáren nebo benzinových stanic nebo vyrobit školních sešitů, mosazných šroubů či rolí toaletního papíru. Přesto, že všechno bylo přesně naplánováno, stávalo se, že najednou rohlíky či šrouby nebo právě toaletní papír nebyly. více..

Projev, Miloš Vystrčil, 27. kongres ODS, Ostrava 16. – 17. 1. 2016  

16.01.2016  Článek obsahuje přílohy 
Vážený pane předsedo, … , dámy a pánové, na úvod Vás pěkně zdravím z Vysočiny a do nového roku přeji vše dobré. více..

Senátoři chtějí napravit nedostatky v zákoně ohledně očkování dětí

11.01.2016 
Nechceme vyřešit otázku povinnosti či dobrovolnosti očkování u dětí. Případné zásadní legislativní změny by měly být předmětem vládního návrhu jako výsledek diskuse odborníků i zástupců nevládních organizací a informované veřejnosti. Cílem námi předkládaného pozměňovacího návrhu je pouze napravit zjevné nelogičnosti v současné právní úpravě. více..

Skrytá úlitba komunistům

09.01.2016 
Jako pamětník si troufám napsat, že způsob sestavování rozpočtu Kraje Vysočina a s tím od počátku vzniku spojená střídmost se za celou dobu patnáctileté existence kraje nezměnil. Patří za to poděkování jak těm, kteří krajskou rozpočtovou strukturu a filosofii zakládali, tak těm, kteří v ní potom bez větších zásahů pokračovali.   více..

Tisková oznámení

Obsahuje článků: 0  
 více..