Články

Kdo je poctivější?

01.04.2014 
V poslední době jsem zažil hned dva případy. Jednou s nešťastným ředitelem školy a jednou s nešťastným starostou. Když to velmi zjednoduším, v obou dvou případech byly vzniklé problémy způsobeny pochybeními, která vznikla při složité administraci výběrového řízení a přidělených dotací. více..

Senátor Vystrčil pořádá diskusní setkání. Ve všech městech svého obvodu

11.03.2014  Článek obsahuje přílohy 
Senátor Miloš Vystrčil od března do května letošního roku uspořádá sérii veřejných diskusních setkání. Pod názvem „Den senátora Miloše Vystrčila“ tak postupně navštíví všechna města v senátním obvodu 52 – Jihlava. Jako první zavítá už ve čtvrtek 13. března do Telče. Postupně pak dorazí také do Dačic, Brtnice, Slavonic, Třeště, Polné a Jihlavy. více..

Jana Návratová je ženou Vysočiny. Čeká ji celostátní finále

04.03.2014  Článek obsahuje přílohy 
Celonárodní soutěž Žena regionu zná své krajské vítězky. Na Vysočině si první místo zajistila Jana Návratová, která stála u zrodu několika místních folklórních souborů – Kvítek, Kvíteček a Podjavořičan. Jana Návratová v krajském hlasování získala 300 hlasů, tedy o 18 víc než druhá Ruth Šormová. více..

Tentokrát přímo ze senátorské lavice

02.03.2014 
Tak a máme to za sebou. V polovině února jsme v senátních výborech konečně projednali a doporučili ke schválení tři senátní návrhy zákona. Můj stranický kolega a kamarád z kanceláře senátor Jaroslav Zeman, který je zároveň starostou malé obce Albrechtice v Jizerských horách, inicioval novelu zákona o odpadech a dvě novely zákona o hmotné nouzi. více..

Po pošťákovi dorazil senátor. A četl dětem v Cejli

10.02.2014  Článek obsahuje fotogalerii  Článek obsahuje přílohy 
Zajímavé zpestření čekalo na děti ze Základní a mateřské školy v obci Cejle na Jihlavsku. V pátek 7. února za nimi zavítal senátor Miloš Vystrčil a mladým čtenářům předčítal ze své oblíbené knihy Veselé pohádky a říkadla od Michaila Alexandroviče Bulatova. více..

Javořice

05.02.2014 
Kromě tradiční silvestrovské návštěvy potápěčů, kteří se každoročně potápějí v zatopeném řídelovském lomu a dokonce si tam pod vodou na dně zatopeného jezírka zdobí svůj vánoční stromek, jsem se na Silvestra vydal v poledne i na Javořici. více..

Bohuslavu Sobotkovi střet zájmů nevadí

27.01.2014 
Bohuslav Sobotka si očividně ze střetu zájmů nic nedělá. V krátké době to při navrhování ministrů podruhé potvrzuje nominací Michaely Marksové Tominové na post ministryně práce a sociálních věcí. více..

Jaroslav Kubera: Mým favoritem je Vystrčil

17.01.2014  Článek obsahuje přílohy 
"Mým favoritem je samozřejmě senátor Vystrčil, protože vím, že není absolutně s ničím spojen, má obrovské zkušenosti, byl hejtmanem, je senátorem a je odeesákem tělem i duší. Jeho politika baví," řekl primátor Teplic a senátor Jaroslav Kubera 16. ledna v Interview Daniely Drtinové na ČT24. více..

Tiskové prohlášení předsedy Regionálního sdružení ODS Vysočina Miloše Vystrčila

13.01.2014  Článek obsahuje přílohy 
Vzhledem k tomu, že některá média (Mladá fronta DNES | Rubrika: Z domova | Strana: 2 | Autor: Martin Vokáč, 13.1. 2014) nepravdivě informují o průběhu Regionálního sněmu ODS Vysočina, jsem nucen v zájmu uvedení věcí na pravou míru, zachování objektivity a především obyčejné lidské slušnosti důrazně reagovat. více..

Vysočina chce v čele ODS Petra Fialu, na místopředsedy Miloše Vystrčila a Petra Sokola

12.01.2014  Článek obsahuje přílohy 
O nominaci na předsedu se ucházeli Miroslava Němcová a Petr Fiala. Petr Fiala nakonec zvítězil, když získal hlasy 41 delegátů ze 70. více..

Pět vlastností pro budoucnost ODS

09.01.2014 
Naše ODS nevzkvétá. Naopak, nachází se v období největšího ohrožení a úpadku od svého vzniku. Je zejména na nás, jak se se stávající krizí vypořádáme. Má-li být proces obnovy naší značky i strany samotné úspěšný, musíme si definovat, jaká by naše strana v budoucnu měla být. více..

Miloš Vystrčil kandiduje na místopředsedu ODS

06.01.2014 
Zástupci místních sdružení z celého jihlavského okresu nominovali na svém sněmu senátora a bývalého hejtmana Vysočiny Miloše Vystrčila do nejužšího vedení ODS. více..


Stránky: 1 2 

 
 Zpět Nahoru