26. 8. 2022

Historický morový průvod a mše svatá

Senátor Miloš Vystrčil se zúčastní 21. Historického morového průvodu a mše svaté.
26. 6. 2022

Návštěva společnosti Start Zelený

Předseda Senátu Miloš Vystrčil navštíví společnost Start Zelený a setká se se zástupci společnosti. Klíčovou činností firmy Start Zelený je práce ve stavebnictví, prodej stavebních materiálů, zahradní a lesní techniky. Nabídku služeb rozvíjí již více než 30 let.
26. 6. 2022

Návštěva společnosti EKOS Brtnice

Předseda Senátu Miloš Vystrčil navštíví společnost EKOS Brtnice a setká se se zástupci společnosti. Základní činností EKOS, výrobní družstvo od samého počátku (1991) jsou stavební výroba, zámečnictví/kovovýroba a autodoprava. V roce 2007 služby rozšířili o projekční a konstruktérské práce. V této době družstvo změnilo své majitele, kteří vedou společnost až do současnosti jako rodinnou firmu. V současné době EKOS, výrobní družstvo zaměstnává 24 vyškolených a kvalifikovaných osob. Na řemesla, která nejsou schopni kvalifikačně pokrýt vlastními zaměstnanci, využívají zručné a především spolehlivé a léty prověřené subdodavatele.
26. 6. 2022

Návštěva města Brtnice

Návštěva města Brtnice a jednání se starostkou Miroslavou Švaříčkovou.
26. 6. 2022

Den senátora Miloše Vystrčila v Brtnici

Senátor Miloš Vystrčil pořádá pro Brtnici a okolí setkání s veřejností. "Den senátora Miloše Vystrčila" se uskuteční v Radniční restauraci v Brtnici. Všichni jste zváni. Den senátora Miloše Vystrčila v Brtnici na facebooku.
 
close-link