26. 4. 2024

Uctění památky padlých v Pražském povstání

Předseda Senátu Parlamentu ČR Miloš Vystrčil, 1. místopředseda Senátu Parlamentu ČR J. Drahoš, místopředseda Senátu Tomáš Czernin, předseda Výboru pro zahraniční věci, obranu a bezpečnost Senátu Pavel Fischer a předseda Výboru pro vzdělávání, vědu, kulturu, lidská práva a petice Senátu Jiří Růžička se zúčastní vzpomínkového pietního aktu před budovou Českého rozhlasu k uctění památky padlých u příležitosti 79. výročí Pražského povstání a konce II. světové války.
21. 8. 2023

Pietní akt k uctění památky padlých u příležitosti 55. výročí okupace Československa

Předseda Senátu Parlamentu ČR Miloš Vystrčil se spolu s 1. místopředsedou Senátu Jiřím Drahošem, místopředsedou Senátu Tomášem Czerninem a předsedou Výboru pro zahraniční věci, obranu a bezpečnost Pavlem Fischerem zúčastní vzpomínkového pietního aktu k uctění památky padlých u příležitosti 55. výročí okupace Československa vojsky zemí Varšavské smlouvy v srpnu 1968. Textový přepis a audiozáznam projevu předsedy Senát
2. 5. 2023

Uctění památky padlých v Pražském povstání

Předseda Senátu Parlamentu ČR Miloš Vystrčil, 1. místopředseda Senátu Jiří Drahoš, místopředseda Senátu Tomáš Czernin a předseda Výboru pro vzdělávání, vědu, kulturu, lidská práva a petice Jiří Růžička se zúčastní vzpomínkového pietního aktu před budovou Českého rozhlasu k uctění památky padlých u příležitosti 78. výročí Pražského povstání a konce II. světové války.