12. 3. 2024

Pietní akt u sochy T. G. Masaryka

Předseda Senátu Parlamentu ČR Miloš Vystrčil se spolu s 1. místopředsedou Senátu Jiřím Drahošem a předsedou Výboru pro vzdělávání, vědu, kulturu, lidská práva a petice Senátu Jiřím Růžičkou zúčastní pietního aktu u sochy T. G. Masaryka při příležitosti 85. výročí okupace Československa nacistickým Německem.
4. 3. 2024

Položení kytice k soše T. G. Masaryka

Předseda Senátu Parlamentu ČR Miloš Vystrčil spolu s místopředsedkyní Výboru pro záležitosti Evropské unie Senátu Parlamentu ČR Adélou Šípovou položí kytici k soše T. G. Masaryka u příležitosti 174. výročí jeho narození.
26. 10. 2023

Položení kytice k soše T. G. Masaryka u příležitosti Dne vzniku samostatného československého státu

Předseda Senátu Parlamentu ČR Miloš Vystrčil spolu s 1. místopředsedou Senátu Jiřím Drahošem, místopředsedkyní Senátu Jitkou Seitlovou, předsedou Výboru pro zahraniční věci, obranu a bezpečnost Pavlem Fischerem, předsedou Výboru pro hospodářství, zemědělství a dopravu Miroslavem Plevným, předsedou Výboru pro vzdělávání, vědu, kulturu, lidská práva a petice Jiřím Růžičkou, předsedou Senátorského klubu ODS a TOP 09 a členem Výboru pro záležitosti EU ČR Zdeňkem Nytrou, místopředsedou Výboru pro zahraniční věci, obranu a bezpečnost Patrikem Kunčarem a členem Výboru pro zdravotnictví ČR Ondřejem Šimetkou položí kytici k soše T. G. Masaryka u příležitosti Dne vzniku samostatného československého státu.
11. 9. 2023

Položení kytice k soše T. G. Masaryka

Předseda Senátu Parlamentu ČR Miloš Vystrčil položí kytici k soše T. G. Masaryka u příležitosti 86. výročí úmrtí T. G. Masaryka.
13. 3. 2023

Pietní akt u sochy T. G. Masaryka

Předseda Senátu Parlamentu ČR Miloš Vystrčil se zúčastní pietního aktu u sochy T. G. Masaryka při příležitosti 84. výročí okupace Československa nacistickým Německem
6. 3. 2023

Položení kytice k soše T. G. Masaryka

Předseda Senátu Miloš Vystrčil položí kytici k soše T. G. Masaryka u příležitosti 173. výročí jeho narození.
13. 9. 2022

Položení kytice k soše T. G. Masaryka

Předseda Senátu Parlamentu ČR Miloš Vystrčil položí kytici k soše T. G. Masaryka u příležitosti 85. výročí úmrtí T. G. Masaryka.