23. 12. 2023

Mše za oběti zla

Předseda Senátu Parlamentu ČR Miloš Vystrčil a místopředseda Senátu Parlamentu ČR Tomáš Czernin se zúčastní bohoslužby za oběti, jejich rodiny a všechny, kterých se dotkla tragická událost na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy.
7. 12. 2023

Zádušní mše svatá a posledního rozloučení s Karlem Schwarzenbergem

Předseda Senátu Parlamentu ČR Miloš Vystrčil se zúčastní zádušní mše svaté a posledního rozloučení s bývalým 1. místopředsedou vlády a ministrem zahraničních věcí ČR, bývalým poslancem a senátorem za volební obvod č. 25 – Praha 6 v letech 2004-2010 panem Karlem Schwarzenbergem.
14. 4. 2023

Mše svatá, sloužená ke cti sv. Vojtěcha

Předseda Senátu Parlamentu ČR Miloš Vystrčil se zúčastní slavnostní mše svaté, sloužené ke cti sv. Vojtěcha, u příležitosti oslav 1050. výročí založení pražského biskupství.
9. 3. 2023

Uctění památky sv. Václava prezidentem republiky a koncertní provedení Te Deum

Předseda Senátu Miloš Vystrčil se zúčastní uctění památky sv. Václava prezidentem republiky a koncertního provedení Te Deum.
23. 1. 2023

Uložení českých korunovačních klenotů

Předseda Senátu Miloš Vystrčil spolu s dalšími držiteli klíčů uloží české korunovační klenoty do Korunní komory.
13. 1. 2023

Otevření Korunní komory a vyzvednutí českých korunovačních klenotů

Předseda Senátu Parlamentu ČR Miloš Vystrčil se zúčastní slavnostního otevření Korunní komory a vyzvednutí českých korunovačních klenotů.
18. 7. 2022

Koncert Hudby Hradní stráže a Policie ČR a United States Marine Band

Předseda Senátu Parlamentu ČR Miloš Vystrčil se zúčastní duchovního koncertu Hudby Hradní stráže a Policie ČR a United States Marine Band, který se koná v rámci XIX. Mezinárodní konference Světové asociace symfonických dechových souborů a orchestrů (WASBE).