5. 5. 2023

Společná večeře vedení Poslanecké sněmovny a Senátu

Na pozvání předsedkyně Poslanecké sněmovny Markéty Pekarové Adamové se večeře zúčastní vedení Senátu ve složení: předseda Miloš Vystrčil, 1. místopředseda Jiří Drahoš, místopředsedkyně Jitka Seitlová a místopředseda Tomáš Czernin. Hlavními tématy bude spolupráce obou parlamentních komor i koordinace společné parlamentní zahraniční politiky. Závěry z jednání shrnou oba šéfové komor na společném tiskovém brífinku v Poslanecké sněmovně ve 20:00.
2. 5. 2023

Jednání k zahraniční politice

Předseda Senátu Miloš Vystrčil bude jednat k zahraniční politice s předsedkyní Poslanecké sněmovny.
21. 4. 2023

Konference „Hledání spravedlnosti pro Ukrajinu; Jus & Bellum v souvislostech“

Předseda Senátu Miloš Vystrčil se zúčastní úvodu konference „Hledání spravedlnosti pro Ukrajinu; Jus & Bellum v souvislostech“.
11. 3. 2023

Setkání k zákonu o hlubinném uložišti

Senátor Miloš Vystrčil se zúčastní setkání k zákonu o hlubinném uložišti.
8. 9. 2022

Jednání k JE Dukovany

Předseda Senátu Miloš Vystrčil se zúčastní jednání k procesu stavebního řízení a přípravě regionu na dostavbu 5. bloku Jaderné elektrárny (JE) Dukovany.
27. 8. 2022

Dámský klub ODS

Senátor Miloš Vystrčil bude hostem Dámského klubu ODS.
16. 6. 2022

Recepce u příležitosti konání Konference předsedů EP v Praze

Předseda Senátu Parlamentu ČR Miloš Vystrčil, 1. místopředseda Senátu Jiří Růžička, místopředsedkyně Senátu Jitka Seitlová, předseda Výboru pro zahraniční věci obranu a bezpečnost Senátu Pavel Fischer, předseda Výboru pro záležitosti EU David Smoljak, předseda senátorského klubu ODS a TOP 09 a člen Výboru pro záležitosti EU Zdeněk Nytra, předseda senátorského klubu Starostové a nezávislí a místopředseda Výboru pro územní rozvoj, veřejnou správu a životní prostředí Petr Holeček a předsedkyně senátorského klubu KDU-ČSL a nezávislí a členka Výboru pro sociální politiku Šárka Jelínková se zúčastní recepce u příležitosti konání Konference předsedů Evropského parlamentu (EP) v Praze.
 
close-link