24. 4. 2024

20 let od vstupu ČR do EU

Předseda Senátu Miloš Vystrčil se na půdě Poslanecké sněmovny zúčastní diskuse ke 20. výročí vstupu České republiky do Evropské unie. Akci pořádá dolní parlamentní komora. V rámci diskuse vystoupí také předsedkyně sněmovny Markéta Pekarová Adamová a zapojí se i pamětníci a studenti. Tématy budou mj. bezpečnost Evropy, Česká republika a evropský vzdělávací prostor či koruna vs. euro.
12. 3. 2024

Víra v barvách duhy

Předseda Senátu Miloš Vystrčil se zúčastní akce Víra v barvách duhy aneb témata LGBT lidí otevřeně napříč církvemi. Audiovizuální projekt, který představuje vstřícný pohled zástupců církví na LGBT témata.
29. 2. 2024

Setkání s předsedou Nejvyšší rady Ukrajiny

Předseda Senátu Parlamentu ČR Miloš Vystrčil se společně s předsedkyní Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR Markétou Pekarovou Adamovou setkají s předsedou Nejvyšší rady Ukrajiny J.E. panem Ruslanem Stefančukem za účasti předsedy Výboru pro zahraniční věci, obranu a bezpečnost Senátu Parlamentu ČR Pavla Fischera, předsedy Zahraničního výboru Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR Marka Ženíška a předsedy Výboru pro bezpečnost Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR Pavla Žáčka.
26. 2. 2024

Jednání k senátním volbám 2024

Senátor Miloš Vystrčil se zúčastní jednání k senátním volbám v roce 2024.
14. 11. 2023

Jednání k zahraniční politice

Předseda Senátu Miloš Vystrčil bude jednat k zahraniční politice s předsedkyní Poslanecké sněmovny.
5. 5. 2023

Společná večeře vedení Poslanecké sněmovny a Senátu

Na pozvání předsedkyně Poslanecké sněmovny Markéty Pekarové Adamové se večeře zúčastní vedení Senátu ve složení: předseda Miloš Vystrčil, 1. místopředseda Jiří Drahoš, místopředsedkyně Jitka Seitlová a místopředseda Tomáš Czernin. Hlavními tématy bude spolupráce obou parlamentních komor i koordinace společné parlamentní zahraniční politiky. Závěry z jednání shrnou oba šéfové komor na společném tiskovém brífinku v Poslanecké sněmovně ve 20:00.
2. 5. 2023

Jednání k zahraniční politice

Předseda Senátu Miloš Vystrčil bude jednat k zahraniční politice s předsedkyní Poslanecké sněmovny.
21. 4. 2023

Konference „Hledání spravedlnosti pro Ukrajinu; Jus & Bellum v souvislostech“

Předseda Senátu Miloš Vystrčil se zúčastní úvodu konference „Hledání spravedlnosti pro Ukrajinu; Jus & Bellum v souvislostech“.
11. 3. 2023

Setkání k zákonu o hlubinném uložišti

Senátor Miloš Vystrčil se zúčastní setkání k zákonu o hlubinném uložišti.
8. 9. 2022

Jednání k JE Dukovany

Předseda Senátu Miloš Vystrčil se zúčastní jednání k procesu stavebního řízení a přípravě regionu na dostavbu 5. bloku Jaderné elektrárny (JE) Dukovany.
27. 8. 2022

Dámský klub ODS

Senátor Miloš Vystrčil bude hostem Dámského klubu ODS.
16. 6. 2022

Recepce u příležitosti konání Konference předsedů EP v Praze

Předseda Senátu Parlamentu ČR Miloš Vystrčil, 1. místopředseda Senátu Jiří Růžička, místopředsedkyně Senátu Jitka Seitlová, předseda Výboru pro zahraniční věci obranu a bezpečnost Senátu Pavel Fischer, předseda Výboru pro záležitosti EU David Smoljak, předseda senátorského klubu ODS a TOP 09 a člen Výboru pro záležitosti EU Zdeněk Nytra, předseda senátorského klubu Starostové a nezávislí a místopředseda Výboru pro územní rozvoj, veřejnou správu a životní prostředí Petr Holeček a předsedkyně senátorského klubu KDU-ČSL a nezávislí a členka Výboru pro sociální politiku Šárka Jelínková se zúčastní recepce u příležitosti konání Konference předsedů Evropského parlamentu (EP) v Praze.