28. 1. 2024

Jmenování nového soudce Ústavního soudu

Předseda Senátu Parlamentu ČR Miloš Vystrčil se zúčastní jmenování nového soudce Ústavního soudu ČR doc. JUDr. Milana Hulmáka, Ph.D. prezidentem republiky panem Petrem Pavlem.
18. 12. 2023

Jmenování nových soudců Ústavního soudu

Předseda Senátu Parlamentu ČR Miloš Vystrčil se zúčastní jmenování nových soudců Ústavního soudu ČR JUDr. Lucie Dolanské Bányaiové, Ph.D. a prof. JUDr. Zdeňka Kühna, Ph.D., LL.M., S.J.D., prezidentem republiky panem Petrem Pavlem.
7. 12. 2023

Setkání nejvyšších ústavních činitelů k zahraniční politice

Předseda Senátu Miloš Vystrčil se zúčastní setkání nejvyšších ústavních činitelů k zahraniční politice, pořádané prezidentem republiky panem Petrem Pavlem. Na 10:45 hodin je plánována tisková konference po setkání nejvyšších ústavních činitelů.
5. 12. 2023

Galavečeře u příležitosti jednání CEMR

Předseda Senátu Parlamentu ČR Miloš Vystrčil se zúčastní Galavečeře konané u příležitosti jednání Politického výboru Rady evropských municipalit a regionů (CEMR).
27. 10. 2023

Předávání státních vyznamenání

Předseda Senátu Parlamentu ČR Miloš Vystrčil se zúčastní slavnostního večera spojeného s předáváním státních vyznamenání pořádaného prezidentem republiky panem Petrem Pavlem s chotí u příležitosti státního svátku České republiky. Do Vladislavského sálu jsou pozváni předseda, místopředsedkyně a místopředsedové Senátu Parlamentu ČR, předsedové výborů a klubů Senátu Parlamentu ČR. Na recepci do Španělského sálu jsou pozváni všechny senátorky a senátoři Parlamentu ČR.
26. 10. 2023

Jmenování generálů prezidentem republiky

Předseda Senátu Parlamentu ČR Miloš Vystrčil se spolu s předsedou Výboru pro zahraniční věci, obranu a bezpečnost Pavlem Fischerem zúčastní slavnostního aktu jmenování generálů prezidentem republiky.
25. 9. 2023

Tomáš Kačo Silnější než včera

Předseda Senátu Miloš Vystrčil se zúčastní slavnostního koncertu "Tomáš Kačo: Silnější než včera".
19. 6. 2023

Galavečera CZECH TOP 100

Předseda Senátu Parlamentu ČR Miloš Vystrčil se zúčastní Galavečera CZECH TOP 100.
19. 6. 2023

Ceremonie při příležitosti 30. výročí vzniku České republiky

Předseda Senátu Miloš Vystrčil se společně s 1. místopředsedou Jiřím Drahošem a místopředsedkyní Jitkou Seitlovou zúčastní slavnostní ceremonie při příležitosti 30. výročí vzniku České republiky. Program slavnostní ceremonie.
2. 6. 2023

Jmenování nových soudců Ústavního soudu

Předseda Senátu Parlamentu ČR Miloš Vystrčil se zúčastní jmenování nových soudců Ústavního soudu JUDr. Josefa Baxy, prof. JUDr. PhDr. Jana Wintra a Mgr. Daniely Zemanové prezidentem republiky panem Petrem Pavlem.
26. 5. 2023

Setkání prezidenta republiky a nejvyšších ústavních činitelů se zástupci médií

Předseda Senátu Miloš Vystrčil se zúčastní setkání prezidenta republiky a nejvyšších ústavních činitelů se zástupci médií.
26. 5. 2023

Setkání prezidenta republiky s nejvyššími ústavními činiteli

Předseda Senátu Miloš Vystrčil se zúčastní setkání prezidenta republiky s nejvyššími ústavními činiteli.
 
close-link