3. 5. 2024

Jmenování generálů prezidentem republiky

Předseda Senátu Parlamentu ČR Miloš Vystrčil se spolu s předsedou Výboru pro zahraniční věci, obranu a bezpečnost Senátu Pavlem Fischerem zúčastní slavnostního aktu jmenování generálů prezidentem republiky.
26. 4. 2024

Konference „20 let Česka v EU: Vize pro rozšířenou Evropu“

Předseda Senátu Parlamentu ČR Miloš Vystrčil se zúčastní konference "20 let Česka v EU: Vize pro rozšířenou Evropu“, kterou pořádá na Pražském hradě Kancelář prezidenta republiky ve spolupráci s Asociací pro mezinárodní otázky, Ústavem pro mezinárodní vztahy a Institutem pro evropskou politiku EUROPEUM. Konference je rozdělena do dvou částí: „Česko v EU: Včera, dnes a zítra“ a „Rozšířená Evropa za 20 let: Výzvy a příležitosti“. V prvním bloku vystoupí: předseda Senátu Miloš Vystrčil, prezident Německa Frank-Walter Steinmeier, prezident České republiky Petr Pavel, premiér Petr Fiala a předsedkyně Poslanecké sněmovny Markéta Pekarová Adamová.
12. 3. 2024

Konference „Naše bezpečnost není samozřejmost“

Předseda Senátu Parlamentu ČR Miloš Vystrčil se zúčastní 11. národní bezpečnostní konference „Naše bezpečnost není samozřejmost“ při příležitosti 25. výročí vstupu ČR do NATO.
12. 3. 2024

Večeře při příležitosti oficiální návštěvy prezidenta Filipínské republiky

Předseda Senátu Parlamentu ČR Miloš Vystrčil se zúčastní slavnostní večeře při příležitosti oficiální návštěvy prezidenta Filipínské republiky J. E. pana Ferdinanda R. Marcose Jr. a paní Louise Araneta-Marcos v České republice.
12. 3. 2024

Rozhovor pro ČT24

Předseda Senátu Miloš Vystrčil poskytne rozhovor pro ČT 24. Téma rozhovoru bude 25. výročí vstupu ČR do NATO. Živé vysílání ČT 24.
28. 1. 2024

Jmenování nového soudce Ústavního soudu

Předseda Senátu Parlamentu ČR Miloš Vystrčil se zúčastní jmenování nového soudce Ústavního soudu ČR doc. JUDr. Milana Hulmáka, Ph.D. prezidentem republiky panem Petrem Pavlem.
18. 12. 2023

Jmenování nových soudců Ústavního soudu

Předseda Senátu Parlamentu ČR Miloš Vystrčil se zúčastní jmenování nových soudců Ústavního soudu ČR JUDr. Lucie Dolanské Bányaiové, Ph.D. a prof. JUDr. Zdeňka Kühna, Ph.D., LL.M., S.J.D., prezidentem republiky panem Petrem Pavlem.
7. 12. 2023

Setkání nejvyšších ústavních činitelů k zahraniční politice

Předseda Senátu Miloš Vystrčil se zúčastní setkání nejvyšších ústavních činitelů k zahraniční politice, pořádané prezidentem republiky panem Petrem Pavlem. Na 10:45 hodin je plánována tisková konference po setkání nejvyšších ústavních činitelů.
5. 12. 2023

Galavečeře u příležitosti jednání CEMR

Předseda Senátu Parlamentu ČR Miloš Vystrčil se zúčastní Galavečeře konané u příležitosti jednání Politického výboru Rady evropských municipalit a regionů (CEMR).
27. 10. 2023

Předávání státních vyznamenání

Předseda Senátu Parlamentu ČR Miloš Vystrčil se zúčastní slavnostního večera spojeného s předáváním státních vyznamenání pořádaného prezidentem republiky panem Petrem Pavlem s chotí u příležitosti státního svátku České republiky. Do Vladislavského sálu jsou pozváni předseda, místopředsedkyně a místopředsedové Senátu Parlamentu ČR, předsedové výborů a klubů Senátu Parlamentu ČR. Na recepci do Španělského sálu jsou pozváni všechny senátorky a senátoři Parlamentu ČR.
26. 10. 2023

Jmenování generálů prezidentem republiky

Předseda Senátu Parlamentu ČR Miloš Vystrčil se spolu s předsedou Výboru pro zahraniční věci, obranu a bezpečnost Pavlem Fischerem zúčastní slavnostního aktu jmenování generálů prezidentem republiky.
22. 10. 2023

Gala večeře u příležitosti Druhého parlamentního summitu Mezinárodní krymské platformy

Předseda Senátu Parlamentu ČR Miloš Vystrčil, místopředsedkyně Senátu Jitka Seitlová a předseda Výboru pro zahraniční věci, obranu a bezpečnost Pavel Fischer se zúčastní gala večeře pořádané u příležitosti Druhého parlamentního summitu Mezinárodní krymské platformy.