Největší úspěch z let 2015 až 2016? Důvěra občanů

27.06.2017

Zpravodajství desítky senátních tisků ve Výboru pro územní rozvoj, veřejnou zprávu a životní prostředí, práce na 17 pozměňovacích návrzích k zákonům, desítky projevů v Senátu i množství návštěv v obcích senátního obvodu 52 a bezmála 900 různých jednání, akcí a událostí.


Především pak pomoc v řešení problémů obcí, firem, neziskových organizací a zejména občanů, které se obvykle týkaly jejich vztahu s úřady či ministerstvy.

To jsou v kostce roky 2015 a 2016 v podání senátora Miloše Vystrčila, završené obhajobou senátorského mandátu na další šestileté období a zvolením předsedou Senátorského klubu ODS.

 

„Práce senátora není o jednom vydařeném projevu, jedné pomoci nebo jednom úspěšně vyřešeném problému. Je to běh na dlouhou trať. To, jestli práci děláte dobře, Vám potom řeknou voliči. Velmi si vážím, že jsem důvěru občanů v senátním obvodu neztratil. Je to pro mě radost i velký závazek zároveň,“ uvedl senátor Miloš Vystrčil, který se v tomto roce hodlá mimo jiné zaměřit na sledování prací ohledně výstavby okružní Křižovatky „na Kasárnách“ a legislativní aktivity, které budou ve prospěch měst a obcí a proti nárůstu byrokracie.

 

Výroční zprávu 2015–2016 najdete ZDE.

 

Výroční zprávy z předchozích let jsou k dispozici ZDE.

Přílohy