23. 10. 2023

Setkání s předsedou Velkého národního shromáždění Turecké republiky

Předseda Senátu Parlamentu ČR Miloš Vystrčil se oficiálně setká s předsedou Velkého národního shromáždění Turecké republiky J.E. panem Numanem Kurtulmusem.
23. 10. 2023

Druhý parlamentní summitu Mezinárodní krymské platformy

Předseda Senátu Parlamentu ČR Miloš Vystrčil a předseda Výboru pro zahraniční věci, obranu a bezpečnost Senátu Pavel Fischer se zúčastní Druhého parlamentního summitu Mezinárodní krymské platformy.
23. 10. 2023

Setká s předsedkyní Sněmovny reprezentantů Kyperské republiky

Předseda Senátu Parlamentu ČR Miloš Vystrčil se oficiálně setká s předsedkyní Sněmovny reprezentantů Kyperské republiky J.E. paní Annitou Demetriou.
14. 10. 2023

Konference Forum 2000

Předseda Senátu Miloš Vystrčil se zúčastní 27. ročníku konference Forum 2000.
27. 9. 2023

Světový silniční kongres PIARC

Předseda Senátu Miloš Vystrčil se zúčastní Světového silničního kongresu PIARC.
21. 4. 2023

Tiskový brífink obou předsedů Parlamentu ČR ke Konferenci předsedů parlamentů EU (EUSC)

Předseda Senátu Miloš Vystrčil a předsedkyně Poslanecké sněmovny Markéta Pekarová Adamová shrnou závěry konference EUSC a s ní spojených akcí na společném brífinku. Živý přenos tiskového brífinku.
21. 4. 2023

II. část Konference předsedů parlamentů EU (EUSC)

Druhý den úvodní slovo pronesou předseda Senátu Miloš Vystrčil a ministr zahraničních věcí Jan Lipavský. Řečníci se dále zaměří na téma „Role EU v globální spolupráci demokracií a problém závislosti členských států na totalitních režimech“ s podtituly: informační válka, dezinformace, bezpečnost dodavatelských řetězců a strategická autonomie. V rámci tohoto tématu vystoupí předsedkyně Evropského parlamentu Roberta Metsola, předseda Senátu Polské republiky Tomas Grodzki a předseda Národní rady Rakouska Wolfgang Sobotka. Živý přenos konference.
21. 4. 2023

Setkání s předsedou Sněmovny Lordů Spojeného království V. Británie a Severního Irska

Předseda Senátu Parlamentu ČR Miloš Vystrčil se setká s předsedou Sněmovny Lordů Spojeného království Velké Británie a Severního Irska Lordem McFallem.
21. 4. 2023

Setkání s předsedkyní Evropského parlamentu

Předseda Senátu Parlamentu ČR Miloš Vystrčil se setká s předsedkyní Evropského parlamentu Robertou Metsolaovou.
21. 4. 2023

I. část Konference předsedů parlamentů EU (EUSC)

První část konference EUSC začne uvítacími projevy 1. vicepremiéra a ministra vnitra Víta Rakušana a předsedů obou komor českého Parlamentu Miloše Vystrčila a Markéty Pekarové Adamové. Hosté pak budou diskutovat na téma „Ruská agrese na Ukrajině a reakce EU v širším geopolitickém kontextu“ s podtituly: rozšíření EU, energetická bezpečnost a poválečná rekonstrukce. Mezi řečníky bude předseda Nejvyšší Rady Ukrajiny Ruslan Stefančuk, dále také předsedkyně Sejmu Polské republiky Elżbieta Witek, předseda švédského Riksdagu Andreas Norlén a předsedkyně španělského Kongresu poslanců Meritxell Batet Lamaña. Živý přenos konference.
21. 4. 2023

Zasedání Trojky

Předseda Senátu Miloš Vystrčil pořádá zasedání Trojky (Slovinsko, Česká republika, Španělsko, Evropský parlament).
27. 8. 2022

Konference Forum 2000

Předseda Senátu Parlamentu ČR Miloš Vystrčil se zúčastní zahájení 26. ročníku konference Forum 2000.




























 
close-link