3. 5. 2024

Oslavy 79. výročí ukončení bojů II. světové války v Evropě – Den vítězství

Předseda Senátu Parlamentu ČR Miloš Vystrčil, 1. místopředseda Senátu Jiří Drahoš, místopředsedkyně Senátu Jitka Seitlová, místopředseda Senátu Tomáš Czernin, předseda Výboru pro obranu a bezpečnost Senátu Pavel Fischer, předseda Výboru pro vzdělávání vědu, kulturu, lidská práva a petice Senátu Jiří Růžička a člen Výboru pro zahraniční věci, obranu a bezpečnost Senátu Ladislav Faktor se zúčastní pietního ceremoniálu u příležitosti 79. výročí ukončení II. světové války v Evropě.
2. 4. 2024

Uctění památky padlých ve světových válkách

Předseda Senátu Parlamentu ČR Miloš Vystrčil a předseda Senátu Rumunska J.E. pan Nicolae-Ionel Ciucă s delegací uctí památku padlých ve světových válkách u hrobu Neznámého vojína a novodobých válečných veteránů.
26. 10. 2023

Pietní akt u příležitosti Dne vzniku samostatného československého státu

Předseda Senátu Parlamentu ČR Miloš Vystrčil se spolu s 1. místopředsedou Senátu Jiřím Drahošem, místopředsedkyní Senátu Jitkou Seitlovou, místopředsedou Senátu Tomášem Czerninem, předsedou Výboru pro zahraniční věci, obranu a bezpečnost Senátu Pavlem Fischerem a předsedou Výboru pro vzdělávání, vědu, kulturu, lidská práva a petice Senátu Jiřím Růžičkou zúčastní pietního aktu u příležitosti Dne vzniku samostatného československého státu.
28. 6. 2023

Slavnostní nástup příslušníků Armády ČR u příležitosti Dne ozbrojených sil ČR

Předseda Senátu Parlamentu ČR Miloš Vystrčil se zúčastní slavnostního nástupu příslušníků Armády ČR u příležitosti Dne ozbrojených sil ČR.
2. 5. 2023

Oslavy 78. výročí ukončení bojů II. světové války v Evropě – Den vítězství

Předseda Senátu Miloš Vystrčil se zúčastní oslavy 78. výročí ukončení bojů II. světové války v Evropě – Dne vítězství.
11. 11. 2022

Pietní akt k uctění památky Dne válečných veteránů

Předseda Senátu Miloš Vystrčil a předseda senátního zahraničního výboru Pavel Fischer se zúčastní pietního aktu k uctění památky Dne válečných veteránů, který se slaví celosvětově u příležitosti konce první světové války, a připomenutí 20. výročí nasazení 6. polní nemocnice Armády ČR v Afghánistánu.
6. 10. 2022

Slavnostní nástup u příležitosti 30. výročí zahájení mise UNPROFOR

Předseda Senátu Parlamentu ČR Miloš Vystrčil a předseda Výboru pro zahraniční věci, obranu a bezpečnost Pavel Fischer se zúčastní slavnostního nástupu u příležitosti 30. výročí zahájení mise UNPROFOR.
25. 6. 2022

Slavnostní nástup příslušníků Armády ČR u příležitosti Dne ozbrojených sil ČR

Předseda Senátu Parlamentu ČR Miloš Vystrčil se zúčastní slavnostního nástupu příslušníků Armády ČR u příležitosti Dne ozbrojených sil ČR.