26. 5. 2023

Vernisáž výstavy „Spolkový dům Slavonice 10 let“

Senátor Miloš Vystrčil a Spolkový dům Slavonice, o. p. s. Vás srdečně zvou na vernisáž výstavy "Spolkový dům Slavonice 10 let" do Senát Parlamentu ČR. Výstava se koná k 10. výročí slavnostního otevření Spolkového domu veřejnosti. Výstava v Předsálí Jednacího sálu Senátu Parlamentu ČR se koná pod záštitou senátora Miloše Vystrčila od 6. června 2023 do 19. června 2023. Vstup pouze na pozvánku a občanský průkaz. Facebook: Vernisáž výstavy – Spolkový dům Slavonice 10 let
26. 5. 2023

SOŠ, SOU a ZŠ Třešť v Senátu

Žáci SOŠ, SOU a ZŠ Třešť absolvují prohlídku historických prostor Valdštejnského paláce Senátu a následně podiskutují s předsedou Senátu Milošem Vystrčilem.
26. 5. 2023

Senátorský klub ODS a TOP 09

Senátor Miloš Vystrčil se zúčastní jednání Senátorského klubu ODS a TOP 09.
26. 5. 2023

18. schůze Organizačního výboru

Předseda Senátu Miloš Vystrčil se zúčastní schůze Organizačního výboru Senátu.
26. 5. 2023

Schůze Podvýboru pro státní vyznamenání

Předseda Senátu Miloš Vystrčil se zúčastní schůze Podvýboru pro státní vyznamenání Organizačního výboru.
26. 5. 2023

Jednání s předsedou Výboru pro vzdělávání, vědu, kulturu, lidská práva a petice

Předseda Senátu Miloš Vystrčil bude jednat s předsedou Výboru pro vzdělávání, vědu, kulturu, lidská práva a petice.
26. 5. 2023

Beauty of Help

Předseda Senátu Miloš Vystrčil se zúčastní slavnostního večera Beauty of Help.
22. 5. 2023

Slavnostní akt „Rekordman roku“

Předseda Senátu Miloš Vystrčil se zúčastní slavnostního akt „Rekordman roku“. Už po jednadvacáté Muzeum rekordů Pelhřimov předá výroční ceny „Rekordman roku.“ Slavnostní předávání pod záštitou předsedy Senátu Miloše Vystrčila proběhne v sale terreně ve Valdštejnské zahradě. Oceněn bude například historicky nejlepší střelec fotbalové reprezentace Jan Koller nebo obec s největší přehlídkou marmelád v Evropě. Druhou polovinu cen předají pořadatelé tradičně v rámci 33. festivalu Pelhřimov – město rekordů (10. června na tamním Masarykově náměstí). Podrobnosti v programu.
22. 5. 2023

Fórum střední Evropa při Saském zemském sněmu

Konference, kterou hostí český Senát, se zaměří na stabilitu hospodářství a společnosti ve střední Evropě. Cílem akce je upevňovat a rozvíjet spolupráci ve středu evropského kontinentu. Úvodní slovo pronese předseda horní parlamentní komory Miloš Vystrčil a předseda Saského zemského sněmu Matthias Rössler. Prvním tématem diskuse bude „Hospodářství střední Evropy na přelomu tisíciletí – hrozby a příležitosti,“ odpoledne pak účastníci fóra projednají téma „Středoevropské společnosti v nejisté době – stabilita a změna.“ Konferenci je možné sledovat v živém přenosu na webu Senátu. Podrobnosti v programu.
21. 5. 2023

Přijetí předsedy Saského zemského sněmu

Předseda Senátu Parlamentu ČR Miloš Vystrčil, spolu s 1. místopředsedou Senátu Jiřím Drahošem, místopředsedou Senátu Jiřím Oberfalzerem, místopředsedou Senátu Tomášem Czerninem, předsedou Výboru pro zahraniční věci, obranu a bezpečnost Pavlem Fischerem a členem Výboru pro záležitosti Evropské unie Zdeňkem Nytrou oficiálně přijímají předsedu Saského zemského sněmu pana Matthiase Rößlera s delegací.
17. 5. 2023

Jednání k rekonstrukci Ukrajiny

Předseda Senátu Miloš Vystrčil bude jednat s vládním zmocněncem pro rekonstrukci Ukrajiny.
17. 5. 2023

Setkání s národními týmy ČR EuroSkills 2021 a 2023

Předseda Senátu Miloš Vystrčil se zúčastní setkání s národními týmy ČR EuroSkills 2021 a 2023. Pořádá Hospodářská komora České republiky Národní centrum CzechSkills.
 
close-link