Články

Archiv

x
31.01.2013 Články

Prohlášení senátora Miloše Vystrčila k problematice rozšíření pravomocí Nejvyššího kontrolního úřadu

Ve čtvrtek 31. ledna vyšel v Hospodářských novinách na straně 5 článek s názvem „Kontroloři do měst nepůjdou. Zarazil je Senát“.

Přečíst
x
30.01.2013 Články

Budeme se snažit o zrovnoprávnění operací šedého zákalu, přislíbil ředitel VZP

Téměř sedmdesát tisíc operací šedého zákalu hradí ročně v České republice Všeobecná zdravotní pojišťovna (VZP). Přesto většina nemocničních zařízení nemůže zákroky provádět po celý rok.

Přečíst
x
29.01.2013 Články

MAS Třešťsko se vyplatí

Současný i budoucí výkon veřejné správy v obcích s pověřeným obecním úřadem. Právě diskuze na tohle téma byla hlavním bodem návštěvy města Třešť v podání senátora Miloše Vystrčila, který tam zavítal ve čtvrtek 24. ledna 2013 na pozvání starosty Vladislava Hynka a místostarostky Evy Požárové.

Přečíst
x
08.01.2013 Články

Proč budu volit Přemysla Sobotku

Říká se, že člověka nejlépe poznáte v obtížných situacích. Protože se s Přemkem Sobotkou znám od roku 1996, tak jsem měl možná jako jeden z mála možnost s ním několik krizových situací zažít.

Přečíst
x
02.01.2013 Články

Předem vybrané střepy informací a vzpomínek

Ne nadarmo se říká, že každému našemu dni, týdnu a natožpak roku bychom měli věnovat své vlastní osobní ohlédnutí. Přesto se mi zdá, že nás stále častěji a stále s větším důrazem a intenzitou informují zprostředkovaně jiní.

Přečíst
1