Články

Archiv

x
06.12.2011 Články

Petr Nečas: ODS je připravena ke koaliční dohodě na rozpočtovém určení daní

Občanští demokraté považují tento bod programového prohlášení vlády za prioritní. Rozumí starostům obcí a menších měst, že chtějí nápravu současného stavu, a jsou připraveni nalézt kvalitní řešení v souladu s koaliční smlouvou.

Přečíst
x
01.12.2011 Články

Kdo vlastně kolik dluží?

Stejně jako na úrovni státu se nejpozději v listopadu začínají i na úrovni obcí a krajů sestavovat rozpočty na příští rok. Asi nemusím příliš zdůrazňovat, že se nejedná o úkol nijak jednoduchý, který současná evropská dluhová krize dělá ještě těžším.

Přečíst
x
24.11.2011 Články

Vzájemný boj je cestou do pekel

V níže uvedeném textu reaguje senátor Miloš Vystrčil na obsah hromadného e-mailu, který je rozesílán údajně za STAN Kraje Vysočina panem Šafránkem. Celý obsah e-mailu je uveden níže pod reakcí Miloš Vystrčila, jako jeho příloha.

Přečíst
x
10.11.2011 Články

Projekt "Nickyho rodina do škol" navštíví Jihlavu

Nevím zda je známo, že již letos v červnu se předsedkyně Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky Miroslava Němcová zasadila o zařazení dokumentu Nickyho rodina do učebních osnov a nevím zda je známo, že v podstatě od té doby objíždí paní předsedkyně města České republiky a osobně tento projekt propaguje a prosazuje.

Přečíst
x
04.11.2011 Články

Ministerstvo školství odpovědělo do týdne

Na základě dotazu ředitele Gymnázia Otokara Březiny a Střední odborné školy v Telči RNDr. Stanislava Máci jsem na konci října položil panu ministrovi školství Josefu Dobešovi dva dotazy, na které jsem téměř obratem obdržel odpovědi. 

Přečíst
x
27.10.2011 Články

Změna zákona o DPH a uznatelnost nákladů

Zveřejněná vyjádření objasňují vnímání a postoje…

Přečíst
x
26.10.2011 Články

Plný sál sledoval předávání Cen města Telče

Senátor Miloš Vystrčil, vedení města Telče, zastupitelé města, ředitelé škol a desítky hostů se zúčastnili slavnostního předání Cen města Telče za rok 2011 a Uznání města Telče žákům a studentům telčských škol a školských zařízení.

Přečíst
x
26.10.2011 Články

Schopným ženám v politice fandím, říká senátor Vystrčil

V minulých dnech dorazila do e-mailové schránky senátora Miloše Vystrčila žádost o zodpovězení několika otázek. Odesílatelem dotazníku byla společnost Fórum 50 %, která usiluje o vyrovnané zastoupení žen a mužů ve veřejném životě (více o společnosti najdete na http://padesatprocent.cz/. Odpovědi pana senátora týkající se současného zastoupení žen v české politice přikládáme v plném znění.

Přečíst
x
21.10.2011 Články

"Knihy a svoboda" vládnou největšímu veletrhu na Vysočině

Dlouhá fronta při autogramiádě amerického spisovatele, unitářského pastora, filosofa a učitele Roberta L. Fulghuma zahájila 21. Podzimní knižní veletrh v Havlíčkově Brodě, který si nenechali ujít ani poslankyně Jana Fischerová společně se senátorem Milošem Vystrčilem

Přečíst
x
21.10.2011 Články

Senátor Vystrčil a primátor Jihlavy Vymazal jednali s ministrem dopravy

Dopravní infrastruktura v okolí Jihlavy. Takové téma hrálo prim na čtvrteční schůzce, které se zúčastnili senátor Miloš Vystrčil, primátor města Jihlavy Jaroslav Vymazal a ministr dopravy Pavel Dobeš.

Přečíst
x
20.10.2011 Články

Regionální sněm ODS Kladno

Jak možná někteří čtenáři mého webu vědí, občas na svém webu zveřejňuji i některá podle mého názoru zajímavá, přínosná nebo i trochu provokativní vyjádření mých přátel a kolegů. Karel Šebek je můj kolega a kamarád senátor, dlouholetý starosta nyní místostarosta obce Neveklov. 

Přečíst
x
15.10.2011 Články

Ministr zemědělství Petr Bendl navštívil Bramborářské dny

Nově jmenovaný ministr zemědělství Petr Bendl vystoupil v pátek 14. října na tradičních havlíčkobrodských Bramborářských dnech a potvrdil tak Vysočinu jako významnou bramborářskou oblast. Zároveň se Petr Bendl jednoznačně vyslovil pro úzkou spolupráci se zemědělci a subjekty, které je zastupují.

Přečíst
1 2 3 4