Články

Archiv

x
27.01.2014 Články

Bohuslavu Sobotkovi střet zájmů nevadí

Bohuslav Sobotka si očividně ze střetu zájmů nic nedělá. V krátké době to při navrhování ministrů podruhé potvrzuje nominací Michaely Marksové Tominové na post ministryně práce a sociálních věcí.

Přečíst
x
17.01.2014 Články

Jaroslav Kubera: Mým favoritem je Vystrčil

"Mým favoritem je samozřejmě senátor Vystrčil, protože vím, že není absolutně s ničím spojen, má obrovské zkušenosti, byl hejtmanem, je senátorem a je odeesákem tělem i duší. Jeho politika baví," řekl primátor Teplic a senátor Jaroslav Kubera 16. ledna v Interview Daniely Drtinové na ČT24.

Přečíst
x
13.01.2014 Články

Tiskové prohlášení předsedy Regionálního sdružení ODS Vysočina Miloše Vystrčila

Vzhledem k tomu, že některá média (Mladá fronta DNES | Rubrika: Z domova | Strana: 2 | Autor: Martin Vokáč, 13.1. 2014) nepravdivě informují o průběhu Regionálního sněmu ODS Vysočina, jsem nucen v zájmu uvedení věcí na pravou míru, zachování objektivity a především obyčejné lidské slušnosti důrazně reagovat.

Přečíst
x
12.01.2014 Články

Vysočina chce v čele ODS Petra Fialu, na místopředsedy Miloše Vystrčila a Petra Sokola

O nominaci na předsedu se ucházeli Miroslava Němcová a Petr Fiala. Petr Fiala nakonec zvítězil, když získal hlasy 41 delegátů ze 70.

Přečíst
x
09.01.2014 Články

Pět vlastností pro budoucnost ODS

Naše ODS nevzkvétá. Naopak, nachází se v období největšího ohrožení a úpadku od svého vzniku. Je zejména na nás, jak se se stávající krizí vypořádáme. Má-li být proces obnovy naší značky i strany samotné úspěšný, musíme si definovat, jaká by naše strana v budoucnu měla být.

Přečíst
x
06.01.2014 Články

Miloš Vystrčil kandiduje na místopředsedu ODS

Zástupci místních sdružení z celého jihlavského okresu nominovali na svém sněmu senátora a bývalého hejtmana Vysočiny Miloše Vystrčila do nejužšího vedení ODS.

Přečíst
x
01.01.2014 Články

Čas

„Čím budeš starší, tím ti budou roky rychleji ubíhat.“ Několikrát během roku a zejména vždy na jeho konci si na tuto desítkami prožitých let ověřenou pravdu vzpomenu. Určitě nejsem sám, většina z nás má asi zkušenost podobnou.

Přečíst
1