Články

Archiv

x
25.10.2012 Články

Nebylo to včera, ale před rokem

Při svých úvahách o katastrofálním výsledku ODS v právě proběhlých krajských a senátních volbách jsem se také začal trochu probírat minulostí. Podařilo se mi dohledat můj projev, který jsem přednesl před více než rokem na XXII. kongresu ODS. Až mě zamrazilo, jak jsem se trefil. Dovoluji si Vám tedy bez dalších komentářů předložit můj více než rok starý projev jako nabídku k případnému přečtení a možná i k zamyšlení.

Přečíst
x
19.10.2012 Články

Výstavní síň Senátu zaplnily skvosty z Havlíčkobrodska

Spisovatelé Karel Havlíček Borovský a Jaroslav Hašek, básník Bohuslav Reynek, malíř Jan Zrzavý nebo také sochař Radomír Dvořák. Tato a řada dalších jmen budou až do 2. prosince letošního roku úzce spojeny s Výstavní síní Senátu Parlamentu České republiky. 

Přečíst
x
19.10.2012 Články

Druhý blok Dukovan je v návrhu Státní energetické koncepce ČR

Ve čtvrtek 18. října 2012 se uskutečnil v Praze seminář s názvem „Komentáře k aktualizaci Státní energetické koncepce ČR a Surovinové politice České republiky,“ na který přijal pozvání i senátor Miloš Vystrčil.

Přečíst
x
18.10.2012 Články

Senátor Vystrčil kandiduje na členství ve Výkonné radě ODS

Dovolujeme si Vám oznámit, že senátor Miloš Vystrčil přijal návrh sněmu Místního sdružení ODS v Telči na kandidaturu na člena Výkonné rady ODS. Stalo se tak na Místním sněmu ODS Telč v pondělí 15. října.

Přečíst
x
14.10.2012 Články

Poděkování voličům

Děkuji všem voličům ODS za podporu a především důvěru, kterou mi svými hlasy v krajských volbách projevili. V souvislosti s celkovou jasnou prohrou ODS v krajských volbách je přece jen pro mě velký počet obdržených preferenčních hlasů velmi důležitým povzbuzením a přiznávám, že i určitým posílením sebevědomí. 

Přečíst
x
11.10.2012 Články

HAVLÍČKOBRODSKO – ze sbírek Muzea Vysočiny Havlíčkův Brod

Kancelář Senátu Parlamentu České republiky, ve spolupráci s Muzeem Vysočiny Havlíčkův Brod, příspěvkovou organizací Kraje Vysočina, pod záštitou senátora Miloše Vystrčila, pořádá výstavu představující sbírkový fond a fenomény Havlíčkobrodska.

Přečíst
x
01.10.2012 Články

Stříbrnou pamětní medaili Senátu získali i tři hrdinové z Telčska

Herec Lubomír Lipský, atletka Jarmila Kratochvílová, zakladatel Nadace Charty 77 František Janouch, vědec Pavel Hobza nebo také „hrdinové okamžiku“ Irena Drevňáková, Roman Červenka a Jiří Kadlec.

Přečíst
x
01.10.2012 Články

Metoda pokus - omyl nikomu nepomůže

Senátní Výbor pro územní rozvoj, veřejnou správu a životní prostředí uspořádal v úterý 11. září v sídle Senátu seminář na téma „Veřejná správa – součást života měst a obcí“.

Přečíst
1