Články

Archiv

x
30.07.2012 Články

Okuste dotek Afriky, doporučuje senátor Vystrčil

„Nemusíte nutně do Afriky, abyste se jí dotkli. Nechte Afriku, aby se dotkla vás...“ Poutavé heslo láká na druhý ročník festivalu africké kultury, který se uskuteční 4. srpna 2012 v Novém Městě na Moravě.

Přečíst
x
27.07.2012 Články

Nic menšího než nesmrtelnost!

Dlouho jsem přemýšlel, zda mám či nemám svůj dopis, který jsem poslal na začátku července mému kamarádovi Milanovi Medvědovi Kolářovi ke 30. narozeninám Prázdnin v Telči zveřejnit. Nakonec jsem se rozhodl, že to udělám, protože věřím, že se Milan nebude zlobit a hlavně si myslím, že si to všichni, co na Prázdninách v Telči pro nás pro návštěvníky již 30 let nezištně makají a tvoří, opravdu zaslouží.

Přečíst
x
26.07.2012 Články

Mařížský park i základní škola

Pro každé město je důležité, jak umí a chce spolupracovat se svými sousedy, jak umí a chce nacházet společné problémy a cíle a případně spojovat síly při hledání prostředků pro jejich řešení.

Přečíst
x
20.07.2012 Články

Využijte závěrů konference, doporučili ministrům členové výboru

Zrychlit proplácení plateb příjemcům, zjednodušit provádění a administraci podstatných změn projektů, zjednodušit a sjednotit výkaznictví, zjednodušit monitorovací zprávy a žádosti o platbu, zavést jednotný a jednoduchý informační systém, dořešit a vyjasnit přístup ke střetu zájmů.

Přečíst
x
19.07.2012 Články

V adventu ozdobí Senát také betlém z Třeště

Desítky unikátních betlémů můžou od 6. prosince 2012 do 8. ledna 2013 obdivovat návštěvníci, kteří se rozhodnou zavítat na výstavu do Valdštejnského paláce v Praze. Na tradiční akci ve veřejně přístupné Výstavní síni Senátu budou k vidění betlémy z nejrůznějších materiálů, nejrůznějších dob i nejrůznějšího pojetí.

Přečíst
x
04.07.2012 Články

Vystrčil informoval o návštěvě ředitele VZP na krajském zastupitelstvu

V úterý 26. června informoval senátor Miloš Vystrčil na zasedání krajského zastupitelstva o výsledcích své návštěvy generálního ředitele VZP Pavla Horáka.

Přečíst
x
03.07.2012 Články

Senátor Vystrčil převzal z rukou velvyslankyně klíč od České Kanady

Certifikát a symbolický klíč od České Kanady převzal z rukou Její Excelence Valerie Raymond, velvyslankyně Kanady v České republice, senátor Miloš Vystrčil. Slavnostní akt se uskutečnil v sobotu 23. června v Jindřichově Hradci v refektáři bývalé jezuitské koleje, nyní Muzeu fotografie a moderních obrazových médií.

Přečíst
x
01.07.2012 Články

Příjmy obcí a jejich budoucnost

Když se nejedná přímo o naše osobní nebo rodinné peníze, tak nás to obvykle tolik nezajímá, přesto se v poslední době až překvapivě často setkávám s dotazem, jak to vlastně s těmi „penězi“ obcí je a zejména bude?

Přečíst
1